سریال خوب بد جلف رادیواکتیو قسمت دهم (۱۳۹۹)

- فارسی

رایگان
سریال خوب بد جلف رادیواکتیو قسمت دهم
تریلر
ذخیره
۰
۲۵۲۲۲
رده سنی : +۱۳

خلاصه داستان

 0 کل نمایش

سریال خوب، بد، جلف: رادیواکیتو (The Good, the Bad & the Corny: Radioactive) دنباله ای بر دو فیلم سینمایی خوب، بد، جلف با داستانی طنز است ؛ دلیل ساخت این سریال، طولانی بودن بیش از حد داستان فیلم خوب، بد، جلف: ارتش سری بود که پیمان قاسمخانی قصد داشت داستان فیلم را در این سریال به پایان برساند؛ سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو توسط برادران قاسم خانی و امیرمهدی ژوله نوشته شده است و محسن چگینی کارگردان و تهیه کننده این سریال است؛ فیلم خوب بد جلف در سال ۱۳۹۵ روی پرده رفت و با دست یافتن به فروشی ۱۶ میلیارد تومانی به یکی پر فروش‌ترین فیلم‌های سینمای ایران تبدیل شد؛ فیلم خوب بد جلف ارتش سری در سال ۱۳۹۸ روی پرده سینماهای ایران رفت و با فروش ۱۴ میلیارد تومانی عملکرد خوبی در گیشه داشت. سریال خوب بد جلف رادیواکتیو ادامه ی ماجراهای سام و پژمان را به تصویر کشیده است؛ شما میتوانید قسمت دهم این سریال دیدنی را به صورت قانونی از تلویدیو و با مصرف حجم ترافیک اینترنت نیم بها دانلود کنید.

خلاصه داستان قسمت دهم 10 سریال خوب بد جلف رادیواکتیو :
با بدست آوردن کیک زرد، گروه فیلم‌سازی عازم قشم می شوند. خبر بد برای آنها این است که دکتر رستمی هم به عنوان ناظر کیفی با آنها هم‌سفر می شود. در زمان فیلمبرداری سکانس های بین راه، علاقه فربد به کارگردانی و جدیت روزافزونش در کار، همه گروه را کلافه می کند. پژمان که همچنان در توهم رابطه عاشقانه دو طرفه با آنا بوده، به وجود رابطه ای بین آنا و سام مشکوک می شود و آنها را زیر نظر می گیرد، و معلوم می شود که آنا واقعا چیزهایی برای پنهان کردن دارد. نقشه نهایی جاسوسان در قشم مشخص می شود، که در انتهایش سرنوشت تلخی در انتظار پژمان و سام است…

پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حامد کمیلی (فربد مولویان)، فرهاد آئیش (دکتر مدنی)، گوهر خیراندیش (خانم بشارتی)، امیرمهدی ژوله (حسام کشمیری)، مارال فرجاد (نگین)، آناهیتا درگاهی، ستاره پسیانی، شکیب شجره (آصف خان علیمرادف)، فرزین محدث (سینا) از جمله بازیگران سریال سریال خوب بد جلف رادیواکتیو در قسمت دهم 10 می باشند .

لینک دانلود سریال خوب بد جلف رادیواکتیو منتشر شد .

جهت دانلود قسمت دهم 10 سریال خوب بد جلف رادیواکتیو

 

محصول کشور :

ایران

تصویر :

بازیگران تهیه کننده و کارگردان عوامل دیگر
در حال پخش
دانلود کیفیت 480 قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
دانلود کیفیت 720 قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
دانلود کیفیت 1080 قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
دانلود کیفیت HQ_1080 قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
دانلود کیفیت BLURAY قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
پخش آنلاین
قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
پخش آنلاین
قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
پخش آنلاین
قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
پخش آنلاین
قسمت دهم سریال خوب بد جلف رادیواکتیو
پخش آنلاین

نظرات ۰در انتظار بررسی ۰تایید شده

در حال حاضر دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است