مصوبه شورای صنفی سینما/ هرکس آمادگی دارد فیلمش را ارائه کند

 35 کل نمایش,  1 نمایش امروز

به گزارش خبرنگار فرهنگی تلویدیو به نقل از خبرگزاری تسنیم، مرتضی شایسته دبیر شواری صنفی نمایش اعلام کرد که فیلم «گل به خودی» به کارگردانی احمد تجری از چهارشنبه هفته آینده اکران خواهد شد. همینطور فیلم‌های قبلی به اکران خود ادامه می‌دهند.

او در ادامه بیان کرد که همچنین امروز مصوب شد که تمامی صاحبان فیلم‌هایی که آمادگی اکران فیلم‌های خود را دارند، می‌توانند فیلمشان را برای اکران و برنامه‌ریزی‌های لازم به شواری صنفی نمایش ارائه کنند.

این تهیه‌کننده سینما بیان کرد که با توجه به انتقال سینماها از گروه سه به دو و همینطور مساعدت ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص بازگشایی و فعالیت سینماها در شهرهای قرمز و نارنجی و خصوصاً واکسیناسیون، وضعیت سالن‌های سینما برای اکران مساعد است و امیدواریم که رونق اکران به سینماها بازگردد.

او در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم درباره اکران فیلم‌های خارجی گفت که فیلم‌های خارجی نیز می‌توانند منوط به شرایطی اکران شوند که در حال حاضر این شرایط در شورای صنفی نمایش در حال بررسی است اما حداقل شروط آن شامل داشتن پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد است و اینکه پخش‌کننده‌ها معلوم باشد که حق پخش را از چه کسی خریداری کرده‌اند.

انتهای پیام/

بازدیدها: 0

نظرات 0 در انتظار بررسی 0 تایید شده

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.